حمیدی: اعتراض ما به کشتی گیران خارجیِ اترک و جمال عبادی است، سازمان لیگ جوابی به اعتراض ما نداد، انصراف دادیم

به گزارش تور استانبول، سرپرست تیم کشتی آزاد آسانسور و پله برقی بهران - پاس تهران گفت: ما شانس صعود داشتیم، اما با این وضعیتی که پیش آمد نمی شد ادامه داد و زمانی که دیدیم سازمان لیگ پاسخی به اعتراض قانونی ما نداد، انصراف رسمی خود را اعلام کردیم.

حمیدی: اعتراض ما به کشتی گیران خارجیِ اترک و جمال عبادی است، سازمان لیگ جوابی به اعتراض ما نداد، انصراف دادیم

حسن حمیدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی تور استانبول، درباره انصراف این تیم از ادامه رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد گفت: ما اعتراض هایی داشتیم که به آن رسیدگی نشد و وقتی این اتفاق رخ داد، تصمیم به انصراف گرفتیم. توقع رسیدگی به مسائلی که در مسابقه ما و اترک خراسان شمالی اتفاق افتاده بود را داشتیم که جواب قانع نماینده ای به ما داده نشد.

وی در پاسخ به این سوال که اعتراض تیم آسانسور و پله برقی بهران - پاس تهران به چه چیزهایی بوده است؟ اعلام کرد: تخلفات آیین نامه ای و مربوط به یکی از کشتی گیران خارجی تیم اترک بود. آنها در اوزان 65 و 125 کیلوگرم کشتی گیر خارجی داشتند و این دو نفر در حالی وزن کشی نموده بودند که رضایت نامه اتحادیه جهانی را در آن وقت نداشتند. این طبق صحبتی است که رئیس سازمان لیگ به آن اشاره نموده بود. مسابقه ما 9 آبان برگزار گردید، در حالی که دو خارجی اترک 10 آبان رضایت نامه گرفتند. اعتراض اصلی ما به این موضوع بود و توقع داشتیم کمیته حقوقی و انضباطی فدراسیون به آن رسیدگی نمایند.

حمیدی ادامه داد: همچنین اترک از جمال عبادی در ترکیب خود استفاده کرد که این کشتی گیر قبلا با تیم توس قرارداد بسته بود.

سرپرست تیم آسانسور و پله برقی بهران - پاس تهران در مورد اینکه گفته می گردد دلیل کناره گیری آنها ایرادی است که تربیت بدنی نیروهای مسلح به نام این تیم گرفته است، توضیح داد: ایراد بزرگی وجود نداشت، تربیت بدنی نیروهای مسلح گفته بود نام تیم باید پاس باشد، در حالی که اعتراضات ما به موضوعات پیش از این نامه عنوان شده بود. وقتی دیدیم سازمان لیگ پاسخی به اعتراض قانونی ما نداد، انصراف رسمی خود را از لیگ اعلام کردیم. ما شانس صعود داشتیم اما با این وضعیتی که پیش آمد نمی شد ادامه داد. در مبارزه با تیم اترک، این تیم می توانستیم شکست دهیم اما داوری خیلی ضعیف بود و تماشاچیان به تشک بطری پرتاب می کردند.

حمیدی گفت: نمی گردد مسابقه را با کدخدامنشی برگزار کرد، چنین اتفاقی به آینده کشتی ما لطمه می زند. همه چیز باید چارچوب داشته باشد. حسین رنگرز در مصاحبه ای علناً گفته است که قرارداد جمال عبادی را از طرف باشگاه توس امضا نموده اما سازمان لیگ می گوید عبادی قراردادش چون یک طرفه بوده، یک طرفه فسخ شده است. باید به تیم ها و سرمایه گذاری شان احترام گذاشت. تیم ما صد درصد به صورت خصوصی اداره می گردد و هیچ بودجه دولتی ندارد، دو برادرِ گوش شکسته با علاقه آمده و سرمایه گذاری نموده اند و چنین برخوردهایی آنها را دلسرد می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمیدی: اعتراض ما به کشتی گیران خارجیِ اترک و جمال عبادی است، سازمان لیگ جوابی به اعتراض ما نداد، انصراف دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمیدی: اعتراض ما به کشتی گیران خارجیِ اترک و جمال عبادی است، سازمان لیگ جوابی به اعتراض ما نداد، انصراف دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید