درخواست دریافت کارت سوخت 10 برابر شده است

به گزارش تور استانبول، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: پیش بینی می کنیم با توجه به افزایش درخواست ها سه هفته تا دو ماه از زمان درخواست کارت سوخت طول می کشد تا کارت سوخت به دست مالکان خودرو برسد.

درخواست دریافت کارت سوخت 10 برابر شده است

به گزارش گروه اقتصادی تور استانبول فاطمه کاهی درباره دلیل تأخیر در صدور کارت های سوخت گفت: درخواست ها برای دریافت کارت سوخت از روز سهمیه بندی نسبت به شرایط عادی 10 تا 11 برابر شده است.

وی افزود: ظرفیت تولید کارت سوخت در شرایط عادی 4 تا 5 برابر درخواست ها بود و مسئله ای از جهت صدور به موقع کارت سوخت وجود نداشت، اما در حال حاضر دو برابر بیش از ظرفیت تولید کارت سوخت، درخواست دریافت می کنیم.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه خودرو های نوشماره نیز در صف صدور کارت سوخت قرار گرفته اند، گفت: پیش بینی می کنیم با توجه به افزایش درخواست ها سه هفته تا دو ماه از زمان درخواست کارت سوخت طول می کشد تا کارت سوخت به دست مالکان خودرو برسد.

کاهی شرح داد: با این وجود تمام تلاش مان را می کنیم که ظرفیت تولید کارت سوخت را بالا ببریم و در عین حال سهمیه خودرو هایی که کارت سوخت دریافت نکرده اند محفوظ برای آن ها باقی می ماند.

وی در انتها گفت: با توجه به اعلام مکرر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی درباره لزوم دریافت کارت سوخت از تابستان گذشته تا الان بهتر بود شهروندان زودتر برای دریافت کارت سوخت خودروی خود اقدام می کردند تا شاهد تراکم درخواست ها نباشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "درخواست دریافت کارت سوخت 10 برابر شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست دریافت کارت سوخت 10 برابر شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید