صدر جدول دست به دست شد، شکست فرزان در وزن جدید

به گزارش تور استانبول، این رقابتها امروز دوشنبه چهارم آذرماه به میزبانی خانه تکواندو در حالی برگزار گشت که عسگری و بسحاق مربیان تیم ملی با حضور در جایگاه ویژه مسابقات را با دقت زیر نظر داشتند. در مهمترین بازی این هفته مس کرمان و کن، تیم های اول و دوم جدول به مصاف هم رفتند.

صدر جدول دست به دست شد، شکست فرزان در وزن جدید

این دیدار دیدنی و جذاب در نهایت 7 بر یک به سود کن پایان یافت. حامد اصغری، سهیل محمدیان، مهران برخورداری، امیرعلی پروینی، یاشار عطاردی، ابراهیم صفری و امیرمحمد بخشی 7 پیروزی را برای کن کسب کردند. فرزان عاشورزاده در روزی که تغییر وزن داد، در وزن جدید 21 بر20 نتیجه را به علی یوسفی واگذار کرد. یوسفی تنها تکواندوکار پیروز پاسی ها در این مبارزه بودند.

فرمانیه که هادی ساعی را به عنوان مدیرفنی در کنار خود دارد این هفته ابتدا نفت آبادان را متوقف کرد و سپس کانون تکواندوکاران مهاجر را شکست داد و با 5 امتیاز یک پله در جدول صعود کرد.

هادی ساعی برای سومین هفته متوالی از میان تماشاگران مسابقات را تماشا کرد

در جدول رده بندی کن با 16 امتیاز و تفاضل 28 در صدر جدول ایستاد. شهرداری ورامین با 16 امتیاز و تفاضل 20 در مکان دوم قرار گرفت. پاس قوامین با 13، دانشگاه آزاد با 11، مس کرمان با 8، یزدان با 6و فرمانیه با 5، پالایش نفت با 4 و کانون مهاجریان بدون امتیاز مکانهای چهارم تا نهم جدول را در اختیار دارند.

نتایج کامل دیدارهای هفته ششم:

* نفت آبادان 4 - فرمانیه 4

* کن 4 - مس کرمان 4

* شهرداری ورامین 7 - تکواندوکاران مهاجر یک

* دانشگاه آزاد 6- تیم باشگاه یزدان2

نتایج کامل دیدارهای هفته هفتم:

* باشگاه یزدان 5 - نفت آبادان 3

* تکواندوکاران مهاجر 2- فرمانیه 6

* شهرداری ورامین 6 - مس کرمان 2

* پاس قوامین یک- کن 7

منبع: خبرگزاری مهر

به "صدر جدول دست به دست شد، شکست فرزان در وزن جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدر جدول دست به دست شد، شکست فرزان در وزن جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید