موسوی خطاب به شرکت کنندگان در نشست منامه: توهم را کنار بگذارید

به گزارش تور استانبول، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به اظهارات بی اساس و اتهامات واهی مطرح شده از سوی بعضی شرکت کنندگان در اجلاس گفتگوی منامه در بحرین، ضمن بی ارزش خواندن این اظهارات، اتهامات وارده به کشورمان را مردود خواند.

موسوی خطاب به شرکت کنندگان در نشست منامه: توهم را کنار بگذارید

به گزارش تور استانبول، سخنگوی وزارت امور خارجه توضیح داد: کشورهایی که خود مولّد و مروّج تروریسم و افراط گرایی بوده و با زیر پا گذاشتن اصل حسن همجواری، در امور داخلی دیگران مداخله نموده و امنیت منطقه را به واسطه جلب نیروهای بیگانه تضعیف نموده اند، نمی توانند با فرافکنی مسائل خودساخته را به جمهوری اسلامی ایران نسبت دهند.

موسوی خاطر نشان ساخت: تجاوز نظامی به یمن به رهبری عربستان سعودی و به خاک و خون کشیدن دهها هزار نفر از زنان و بچه ها بی گناه و نابود کردن همه زیرساخت های آن کشور و توسل به رفتارهای استعماری در کوشش برای سرنگونی حکومت های مشروع و روی کار آوردن رژیم های تحت حمایت از حافظه تاریخی افکار عمومی منطقه و دنیا پاک نخواهد شد.

سخنگوی وزارت امور خارجه در خاتمه این کشورها را به کنار گذاشتن توهّم و پذیرش واقعیت ها و تبادل نظر و همکاری جمعی برای تامین ثبات، امنیت و پیشرفت منطقه فراخواند.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "موسوی خطاب به شرکت کنندگان در نشست منامه: توهم را کنار بگذارید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی خطاب به شرکت کنندگان در نشست منامه: توهم را کنار بگذارید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید