هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم می گردد

به گزارش تور استانبول، کارشناس سازمان هواشناسی گفت:: فردا احتمال غبار صبحگاهی در تهران وجود دارد و به علت پایدار بودن جو روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هوا در پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد

هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم می گردد

امین حسین نقشینه گفت: از امروز (14 آبان) تا اواسط هفته آینده در بیشتر مناطق کشور جو آرام و پایدار خواهد بود، از این رو احتمال افزایش آلودگی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای بزرگ، صنعتی، پرجمعیت و پرتردد پیش بینی می گردد.

کارشناس سازمان هواشناسی اضافه نمود: امروز و فردا در نوار شرقی کشور به ویژه در منطقه زابل وزش باد همچنان تداوم دارد.

وی گفت: پنجشنبه این هفته در جنوب خوزستان و شمال خلیج فارس و آدینه و شنبه جنوب فارس و غرب هرمزگان، بارش های پراکنده خواهیم داشت.

نقشینه ادامه داد: ماندگاری هوای سرد را تا فردا در مناطق شمالی و شرقی کشور خواهیم داشت.

هوای تهران ناسالم می گردد

کارشناس سازمان هواشناسی اضافه نمود: فردا احتمال غبار صبحگاهی در تهران وجود دارد و به علت پایدار بودن جو روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هوا در پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد، کمینه دمای امروز مهرآباد 9 و بیشینه دمای آن 18 می گردد، همچنین کمینه دمای امروز صبح شمیرانات 6 بود و بیشینه دما به 16 درجه می رسد.

نقشینه گفت: خلخال و سراب 4 درجه زیر صفر و شهرکرد با دمای دو درجه زیر صفر و بندرعباس با دمای 33 درجه بالای صفر به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط کشور در 24 ساعت گذشته بودند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید