اخبار اقتصادی

اتحادیه اروپا: لبنان در لبه پرتگاه است

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت این اتحادیه قصد کمک بیشتری به لبنان را که با بحران اقتصادی هولناکی روبرو است، دارد.

5 مرداد 1400

مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی تمدید شد

معاون مالی رئیس جمهور، از موافقت با درخواست رئیس اتاق ایران و تمدید مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی به مدت یک ماه اطلاع داد.

4 مرداد 1400

وقتی تکلیف مجلس در دفاع از حقوق مردم تعیین نیست

کشور را خاموشی های پیاپی در بر گرفته و قطع برق با خشک سالی بی مانند در این گرمای طاقت فرسا همراه شده تا زندگی از آنچه تا قبل از تابستان بر مردم می گذشت، تحمل ناپذیرتر شود. کندشدن اینترنت در چند روز گذشته به خصوص هم زمان با قطعی برق، توسعه کرونا دلتا و قرمزشدن...

30 تیر 1400

18؛ ساعت سرانجام کار پاساژها تا سرانجام مرداد

سخنگوی صنعت برق گفت: با پایدار شدن شرایط تولید برق حرارتی، مقدار تولید برق نیروگاه های حرارتی از 50 هزار مگاوات گذشت ولی کماکان واحدهای برق آبی دچار محدودیت هستند. به گفته وی ساعت پایان کار مراکز تفریحی و تجاری تا پایان مرداد ماه ساعت 18 تعیین شده است.

28 تیر 1400

پیام تسلیت غلامحسین شافعی درپی درگذشت صادق سمیعی عضو هیئت نمایندگان اتاق ایران

غلامحسین شافعی در پیامی درگذشت صادق سمیعی عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران را تسلیت گفت.

26 تیر 1400

اولیانوف: نشست شورای حکام 7 ژوئن شروع می گردد

تهران (پانا) - نماینده روسیه در وین در صفحه توییترش جزئیاتی را درباره برگزاری جلسه آینده شورای حکام و موضوعات در دستور کار آن اعلام کرد.

16 تیر 1400

هدف اصلی مذاکره کنندگان در وین، کسب نتیجه ظرف دوهفته آینده است

به گزارش خبرنگاران، هایکو ماس وزیر خارجه آلمان شامگاه چهارشنبه پس از سرانجام چهارمین نشست کمیسیون مشترک برجام گفت که هدف مذاکره کنندگان در وین دستیابی به نتایجی در مورد برجام ظرف دو هفته آینده است.

15 تیر 1400

دانشگاه پیغام نور برای برگزاری دوره های آموزش الکترونیکی ایمنی کار پیشگام شد

دانشگاه پیغام نور با معاونت روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ارتقای بهره وری و فرهنگ ایمنی کار و کاهش حوادث ناشی از آن تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

13 تیر 1400

همکاری سازمان همیاری و شهرداری در جهت توسعه ظرفیتهای شهر کاریز

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در ملاقات با شهردار کاریز بر لزوم برنامه ریزی برای ایجاد زمینه های همکاری در جهت توسعه ظرفیتهای مالی این شهر تاکید نمود.

12 تیر 1400

300 تیم برای انجام واکسیناسیون آماده شده اند

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: بیش از 300 تیم در سه شبکه بهداشتی برای انجام واکسیناسیون آماده شده اند.

12 خرداد 1400

گران فروشی، بیشترین تخلف در ماه رمضان

معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان تهران یشترین عناوین تخلف مشاهده شده در بازرسی های ویژه ماه رمضان را گرانفروشی، تقلب و عدم صدور فاکتور مطرح کرد و گفت: قیمت خرما در سازمان میادین میوه و تره بار بین 25 هزار و 500 تا 26 هزار و 500 تومان عرضه می شود، اما این...

11 خرداد 1400

خبرنگاران مطالبات پیمانکاران راه های روستایی کرمان تامین اعتبار شد

کرمان - خبرنگاران - مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: مطالبات پیمانکاران راه روستایی و فرعی سال های گذشته طرف قرارداد راه و شهرسازی در بودجه سال 1400 اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای پیش بینی و تامین اعتبار شده است.

30 اردیبهشت 1400

شرکت های هواپیمایی دنیا سال جاری 48 میلیارد دلار ضرر می نمایند

انجمن حمل و نقل هوایی بین الملل گفت که ممکن است طی امسال شرکت های هواپیمایی دنیا به خاطر تداوم بحران کرونا 48 میلیارد دلار ضرر نمایند.

26 اردیبهشت 1400

واشنگتن تنها تحریم های مغایر با برجام را لغو می نماید!

به گزارش خبرنگاران به نقل از وبگاه خبری هیل، در راستای انجام گفتگوهای غیرمستقیم واشنگتن- تهران در وین و بحث پیرامون برداشتن گام هایی در راستا بازگشت به برجام یک مقام بلندپایه وزارت خارجه ایالات متحده روز چهارشنبه در یک نشست خبری گفت که دولت آمریکا به...

23 اردیبهشت 1400

خبرنگاران سربازان باید آموزش های تخصصی خاص را فرابگیرند

تهران - خبرنگاران - حقوقدان و وکیل دادگستری با بیان اینکه قانون خدمت نظام وظیفه ناکارآمد است، گفت: مقررات خدمت نظام وظیفه مربوط به صد سال قبل است و باید مانند بسیاری از کشورهای جهان، جوانان با عنوان ارتش های حرفه ای آموزش های تخصصی خاص را فراگیرند. ...

20 اردیبهشت 1400

بانک آمریکایی:بازار نفت از افزایش صادرات نفت ایران شوکه نمی شود، اوپک چالشی با ایران ندارد

علی رغم گزارش های متعدد رسانه های خارجی مبنی اینکه، افزایش صادرات ایران، تلاش های اوپک برای متوازن سازی بازار را به چالش می کشد، یک بانک آمریکایی گفت، افزایش صادرات نفت ایران، به بازار نفت شوک وارد نمی کند.

16 اردیبهشت 1400

عارف: اصلاحات با هزینه های زیادی دست به گریبان است ، اجازه ندهیم خارج برای اصلاح طلبان تصمیم گیری کند

عارف سلامت و برخورداری مردم از زندگی آبرومندانه را فکری اصلاح طلبانه خواند و گفت: اجازه ندهیم برای اصلاح طلبان در خارج از این جریان تصمیم گیری نمایند.

14 اردیبهشت 1400

جداسازی و تمایز سلول های بنیادی اسپرماتوگونی انسان در بستر سه بعدی خبرنگاران

محققان بانک سلول های انسانی و جانوری مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران در مطالعه ای به آنالیز روش جداسازی و تمایز سلول های بنیادی اسپرماتوگونی انسان در بستر سه بعدی حاصل از بافت سلول زدایی شده بیضه گوسفند پرداختند.

31 فروردین 1400

تشدید فشارها بر مادورو

من که با بازگشت موفقیت آمیز گوایدو به کشورش احساس خوشبینی و شعف می کردم آماده شدم تا حد ممکن بر دولت مادورو فشار وارد کنم و کار خود را با اعمال تحریم ها بر کل دولت او و اقدامات بیشتری علیه بخش بانکداری این کشور شروع کردم که همه آنها اقداماتی بود که باید...

24 فروردین 1400

قیمت اتریوم امروز 23 اسفند 99 قیمت اتریوم امروز 23 اسفند 99

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود 209.64 میلیارد دلار، در رتبه 2 بازار قرار داشته و سهم 11.54 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت 1,822.45 دلار، با احتساب نرخ تتر 25,330...

24 فروردین 1400
تعداد: (111)