اخبار صنعت

تو تا همواره برایمان اسطوره ای آقا جواد

در فوتبال برای ما دهه پنجاهی ها و شصتی های بخت برگشته -که سهممان تنها آژیر قرمزهای جنگ و حمله های هوایی و موشکی و غول بی شاخ و دم کنکور و صف نفت و گازو کمبود شدید امکانات بود- جواد زرینچه همواره سنبل اخلاق و سر به زیری بوده و هنوز هم هست.

11 بهمن 1398

بیشترین حوادث ناشی از کار لرستان مربوط به چه بخشی است؟

خبرنگاران/لرستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان می گوید: صنعت ساختمان بیشترین حوادث ناشی از کار را در استان داشته است.

9 بهمن 1398

یازدهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل در دانشگاه امیرکبیر برگزار می گردد

یازدهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل با شعار فرماندهی و کنترل یکپارچه؛ چالش های مدیریت بحران در کشور و راهکار های آن در روزهای 20 و 21 آذرماه در دانشگاه امیر کبیر برگزار می گردد.

5 بهمن 1398

کاشی شیشه ای، بهترین پوشش برای دیوار آشپزخانه

اگر تا به حال به فکر تعویض دیوارپوش حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه افتاده اید، ممکن است کاشی شیشه ای جزء محبوب ترین گزینه های شما بوده باشد. کاشی های شیشه ای گزینه ای ایده آل محسوب میشوند اما قبل از استفاده از آنها، شاید فکر کنید اگر به آنها علاقمند نباشید...

2 بهمن 1398

اعلام ساعت و مکان دیدار های یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال ایران

سازمان لیگ ساعت و مکان برگزاری دیدار های یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال ایران را گفت.

30 دی 1398

ظرفیت سایت پسماند محمدآباد رو به اتمام است

خبرنگاران/قزوین رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قزوین گفت: افق در نظر گرفته شده برای سایت محمدآباد 20 ساله بود اما هم اکنون در سال پنجم احداث سایت، ظرفیت آن در حال پر شدن است که این امر به دلیل ورود استانداری به این موضوع است.

30 دی 1398

هاشمی: شرایط حمل ونقل عمومی تهران در بدترین شرایط قرار گرفته است

خبرنگاران: رئیس شورای شهر تهران گفت: متاسفانه باید گفت طی سی سال سپری شده از انتها جنگ، شرایط حمل ونقل عمومی تهران در بدترین شرایط واقع شده است و اگر به سرعت راجع به این موضوع اقدامی عاجل از سوی دولت وشهرداری صورت نپذیرد، شرایط از شرایط فعلی...

28 دی 1398

طرح های زیبای شاسی بلند ایرانی گنو و واکنش ایران خودرو

وب سایت یک پزشک - میثاق محمدی زاده: ایران خودرو به طرح های منتشر شده درباره شاسی بلند ایرانی گنو واکنش نشان داد و گفت برنامه ای برای فراوری این خودرو ندارد، چون اساسا امکان فراوری آن نیست!

27 دی 1398

آذری: در کَتم نمی رود عده ای بگویند تیم را از دست فلانی خارج می کنیم، مدعیان شکست در پرونده شکاری, سرشان را از لاک خارج نمایند

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: مقابل افرادی که بخواهند فولاد را به سراشیبی سقوط ببرند, محکم ایستاده ام و در کَتم نمی رود عده ای بگویند تیم را از دست فلانی خارج می کنیم.

26 دی 1398

کشت 40 درصد خوشه های طلایی مازندران در بهشهر

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهشهر از کشت 40 درصدی گندم استان در این شهرستان اطلاع داد.

23 دی 1398

صدر جدول دست به دست شد، شکست فرزان در وزن جدید

به گزارش خبرنگاران، این رقابتها امروز دوشنبه چهارم آذرماه به میزبانی خانه تکواندو در حالی برگزار گشت که عسگری و بسحاق مربیان تیم ملی با حضور در جایگاه ویژه مسابقات را با دقت زیر نظر داشتند. در مهمترین بازی این هفته مس کرمان و کن، تیم های اول و دوم جدول...

21 دی 1398

دبی مارینا مال بهترین جای خرید در خاور میانه

در دنیای مدرن امروزی خرید کردن و پاساژگردی تبدیل به یکی از تفریحات سرگرم کننده زندگی ماشینی شد. در این میان، پاساژها و مرکزهای خرید با ایجاد امکانات و خدمات مختلف سعی در جلب مشتری بیشتر و بالا بردن حاشیه سود خود دارند. با ظهور صنعت گردشگری به عنوان یکی...

20 دی 1398

شوینده هایی که بلای جان می شوند

یک متخصص پوست گفت: شایعترین نوع آسیب های به وجود آمده بر روی پوست از طریق مواد شوینده اسیدی است.

18 دی 1398

ایران مشتری نفتکش دست دوم شد

ایران در ابتکاری جدید در جست وجوی نفتکش های دست دوم برای جایگزین کردن ناوگان فرسوده خود و حفظ جریان صادرات نفت با وجود تحریم های آمریکا است.

17 دی 1398

روسیه: هدف آمریکا از غارت نفت سوریه رساندن پول به معارضان است

یک ژنرال وزارت دفاع روسیه گفته هدف آمریکا از غارت نفت سوریه تأمین اقتصادی معارضان دولت سوریه است.

17 دی 1398

استخر دانشگاه منابع طبیعی گرگان دهه فجر امسال افتتاح می شود

خبرنگاران/گلستان رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: همزمان با دهه فجر امسال، استخر دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان افتتاح خواهد شد.

16 دی 1398

درخواست مسئولان مرودشت برای آنالیز اثرات مخرب پتروشیمی شیراز بر تخت جمشید

بعضی از مسئولان شهرستان مرودشت بر این باورند که آلایندگی های ناشی از فعالیت پتروشیمی شیراز بر مجموعه جهانی تخت جمشید اثرات مخرب دارد و باید بر اساس مطالعات علمی هر چه زودتر برای این امر چاره اندیشی گردد.

15 دی 1398

راستا هدایت منابع مالی بانک ها تعیین شد؛ رونمایی ازپیشران های جدید صنعتی در 9گروه و 35رشته

خبرنگاران : پیشران های جدید صنعتی در 9گروه و 35رشته معرفی شدند.

15 دی 1398

آسمان پایتخت تا سرانجام هفته خاکستری است

با تداوم شرایط پایدار جوی و آسمان غبارآلود تهران از سه شنبه هفته گذشته تاکنون، همچنان تنفس در هوای پایتخت برای گروه های حساس، خطرناک اعلام می گردد.

14 دی 1398

پولدارترین خانواده های جهان و رمزو راز ثروتمند شدن آن ها

روزنامه خراسان: ثروتمندترین خانواده های جهان که فهرست شان به تازگی توسط فوربس اعلام شد، از کجا شروع کردند و چطور صاحب سرمایه های نجومی شده اند؟

14 دی 1398
تعداد: (35)