روانشناسی

تبریک تولد همسر به تفکیک ماه با عاشقانه ترین متن و جملات زیبا

تبریک تولد همسر، تبریک روزی است که همیشه در خاطر او هست و همسرتان انتظار دارد که آن را با عاشقانه ترین جملات به او تبریک بگویید.

16 تیر 1400

فواید فوق العاده روغن هسته انگور برای سلامتی

روغن هسته انگور یک مکمل غذایی است که با خشک و خرد کردن دانه های تلخ انگور به دست می آید.

3 اردیبهشت 1400

راه های یاری رسانی هوش مصنوعی به اکتشافات فضایی

هوش مصنوعی با روش های متفاوتی به انسان ها یاری می نماید تا اکتشافات فضایی را به سادگی و به شکل خلاقانه تری انجام دهند.

25 فروردین 1400

هوش تصویری چیست؟

شما حتما باید یک تست هوش تصویری خوب برای سنجش اطرافیان پیدا کنید، چون باور کنید یا نه، بهترین رفیق روز های کسل کننده تان یک فرد با هوش تصویری بالاست! یک فیلم بین حرفه ای با درک عالی از تصاویر، نقشه ها، پازل ها، رنگ ها، صحنه های بکر طبیعت و همچنین...

20 اسفند 1399

رایحه هایی که به کمک سلامت شما می آیند

استشمام بوهای متفاوت هم بر سلامت جسم و هم روان ما تاثیر می گذارد از جمله کاهش استرس، افزایش تمرکز و احساس شادی بویایی یکی از حواس برانگیزاننده است. گل و بوی آن می تواند شما را به باغچه دوران کودکی تان برگرداند یا بوی کلوچه های خانگی تازه، خاطرات آشپزخانه...

15 اسفند 1399

چگونه استرس بر قلب تاثیر می گذارد

خبرنگاران : اگرچه متخصصان هنوز مکانیسم های دقیق تعامل ذهن و بدن را درک نکرده اند اما شواهد نشان می دهد که استرس هیجانی بر طیف گسترده ای از بیماری ها تاثیر می گذارد. بنابر این با توجه به این نکته، ما در خصوص چگونگی تاثیر استرس بر قلب صحبت خواهیم...

29 بهمن 1399

مدیریت فروش؛ 8 استراتژی حیاتی بهبود عملکرد در فروش

مدیریت فروش یک شرکت را بسیاری ستون اصلی آن شرکت می دانند. از این رو، وجود یک مدیر فروش توانمند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند موفقیت شرکت را در کوتاه مدت و بلند مدت تضمین نماید.

6 بهمن 1399

بهترین زمان پیاده روی

یکی از بهترین راه های چربی سوزی و لاغری، پیاده روی است اما اینکه بهترین زمان برای پیاده روی چه زمانی است و یا چطور و چقدر باید پیاده روی کنید تا چربی سوزی داشته باشید هم بسیار مهم است. این مطلب همه چیز را در این باره به شما خواهد گفت.

11 آذر 1399

لیونبرگ: ترجیح می دهم به بازیکنان آینده دار میدان ندهم!، هنوز به حضور در جمع 4 تیم برتر امیدوار هستیم

فردی لیونبرگ نسبت به حضور تیمش در جمع 4 تیم برتر رقابت های لیگ برتر انگلیس ناامید نیست.

4 بهمن 1398

آلودگی نوری چیست و چه تاثیراتی بر زندگی موجودات زنده می گذارد؟

حدود صد سال پیش تمام مردم سیاره زمین می توانستند تنها با خارج شدن از خانه های شان منظره ای باشکوه از آسمان شب را نظاره کنند. امروزه اما میلیون ها کودک و نوجوان در سرتاسر دنیا هیچ گاه منظره طبیعی آسمان شب را ندیده اند و تجربه دیدن نوار راه شیری را نداشته...

27 دی 1398

چگونه مردم در کمتر از 5 دقیقه طرفدار شما شوند؟

وب سایت یک پزشک - میثاق محمدی زاده: آیا کسی هست که نخواهد افراد بیشتری او را دوست داشته باشند؟ حتی افرادی که می گویند دوست داشتن دیگران برایشان اهمیتی ندارد؛ باز هم در عمل برایشان اهمیت دارد.

20 دی 1398

خوش خیالی کافی است آقای مارک ویلموتس

بد بودیم. بد، آن قدر که برخلاف طبیعت بازی های عراق - ایران، لباس گلر حریف در نیمه دوم حتی یک بار خاکی نشود.

19 دی 1398

ابتلای 422 میلیون نفر به دیابت در جهان ، اهمیت تغذیه و تحرک در کنترل بیماری

مدیر کلینیک دیابت پژوهشگاه رویان ضمن تشریح خدمات این مرکز برای بیماران مبتلا به دیابت، گفت: اکنون 422 میلیون نفر در دنیا به دیابت مبتلا هستند و در صورت ادامه این فرایند تا 25 سال آینده 629 میلیون نفر دیابتی در سطح دنیا زندگی خواهند کرد.

15 دی 1398

پولدارترین خانواده های جهان و رمزو راز ثروتمند شدن آن ها

روزنامه خراسان: ثروتمندترین خانواده های جهان که فهرست شان به تازگی توسط فوربس اعلام شد، از کجا شروع کردند و چطور صاحب سرمایه های نجومی شده اند؟

14 دی 1398