اسکالونی: در نیمه دوم بازی واکنش خوبی مقابل برزیل داشتیم، بازیکنانم جان شان را برای پیراهن آرژانتین می دهند

به گزارش تور استانبول، سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین از عملکرد شاگردانش مقابل برزیل ابراز رضایت کرد و از تعهد آنها به پیراهن آلبی سلسته سخن گفت.

اسکالونی: در نیمه دوم بازی واکنش خوبی مقابل برزیل داشتیم، بازیکنانم جان شان را برای پیراهن آرژانتین می دهند

به گزارش تور استانبول، لیونل اسکالونی که شاگردانش شب گذشته (جمعه) در دیداری محبت آمیز در شهر ریاض عربستان با نتیجه یک بر صفر بر بر برزیل غلبه کردند، پس از این بازی گفت: نتیجه این بازی محبت آمیز هم مهم بود و ما برزیل را شکست دادیم. در نیمه اول مواردی بود که می توانستیم در آنها پیشرفت کنیم اما فراموش نکنیم که حریف ما برزیل بود. این بازی اما کلاً متفاوت با دیداری بود که با آنها در کوپا آمه ریکا داشتیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین شرح داد: برزیل در نیمه اول مالکیت توپ را بیشتر در اختیار داشت، اما نتوانست ضربه ای به ما بزند. در نیمه دوم ما بازی بهتری را به نمایش گذاشتیم و من 45 دقیقه دوم را دوست داشتم. تغییرات زیادی هم که در ترکیب داشتیم بابت این بود که برخی بازیکنان ما بر تجربه خود بیفزایند و برای بازی های آینده آماده تر شوند.

وی در خاتمه گفت: بازیکنان ما در نیمه دوم واکنش خوبی از خود نشان دادند. آنها جان شان را برای این پیراهن می دهند و عالی بازی کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اسکالونی: در نیمه دوم بازی واکنش خوبی مقابل برزیل داشتیم، بازیکنانم جان شان را برای پیراهن آرژانتین می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکالونی: در نیمه دوم بازی واکنش خوبی مقابل برزیل داشتیم، بازیکنانم جان شان را برای پیراهن آرژانتین می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید