باشگاه ناپولی به طغیان بازیکنان تیم واکنش نشان داد، شروع جنگ داخلی در سن پائولو

به گزارش تور استانبول، باشگاه ناپولی با انتشار بیانیه ای درباره عواقب سرپیچی بازیکنان این تیم از دستور مالک باشگاه هشدار داد و آنها را از گفت و گو با رسانه ها منع کرد.

باشگاه ناپولی به طغیان بازیکنان تیم واکنش نشان داد، شروع جنگ داخلی در سن پائولو

به گزارش تور استانبول، به دنبال خودداری بازیکنان تیم فوتبال ناپولی از بازگشت به مرکز تمرینی این تیم پس از تساوی خانگی شب گذشته (سه شنبه) مقابل سالزبورگ در لیگ قهرمانان اروپا، سایت رسمی باشگاه بیانیه ای منتشر کرد و در مورد عواقبت این ماجرا به آنها هشدار داد.

اورلیو دلورنتیس رئیس باشگاه پس از باخت شنبه شب این تیم در خانه رم، دستور داد که تمامی اعضای تیم و کادر فنی به یک اردوی تنبیهی یک هفته ای بروند تا برای بازی شب گذشته (سه شنبه) مقابل سالزبورگ در لیگ قهرمانان اروپا آماده گردد. این اردوی تنبیهی قرار بود تا روز یکشنبه هفته آینده و بازی مقابل جنوا در سری A ادامه داشته باشد و هیچ یک از اعضای تیم حق نداشتند تا آن موقع پس از تمرینات به خانه هایشان برگردند.

طبق دستور دلورنتیس، بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم باید شب گذشته هم پس از تساوی خانگی شان مقابل سالزبورگ مستقیماً به زمین تمرینی می رفتند اما تنها آنچلوتی و دستیارانش این کار را انجام دادند و همه بازیکنان با خودروهای شخصی خود یا دوستان و اعضای خانواده شان به منازل خود برگشتند. آنچلوتی هم در نشست خبری قبل از بازی تصمیم دلورنتیس را نادرست توصیف نموده بود، مانع بازگشت بازیکنانش به منازل خود نشد اما خودش به همراه دستیارانش با اتوبوس تیم به زمین تمرینی برگشتند. او اما بعد از بازی حاضر نشد به تعهدات مندرج در قرارداد خود عمل کند و بدون ارائه هیچ توضیحی به یوفا از حضور در کنفرانس خبری پس از مسابقه با سالزبورگ خودداری کرد که این اقدام احتمالاً با مجازات هایی برای ناپولی همراه خواهد شد.

اکنون باشگاه ناپولی با انتشار بیانیه ای به این ماجرا واکنش نشان داده است. در این بیانیه آمده است: باشگاه ناپولی اعلام می نماید، با توجه به رفتار روز گذشته بعضی از بازیکنان تیم، این باشگاه از هر مرجع قانونی برای حفاظت از حقوق خود در موارد اقتصادی، اقتصادی، پخش و انضباطی اقدام خواهد نمود. باشگاه همچنین اعلام می نماید که مسئولیت تصمیم گیری درباره روزهای حضور تیم در اردوی تمرینی برعهده سرمربی تیم کارلو آنچلوتی است. از امروز تا اطلاع ثانوی، هیچ یک از اعضای تیم حق انجام مصاحبه با رسانه ها را ندارند.

گفته می گردد که اورلیو دلورنتیس بعد از جلسه تمرینی صبح امروز ناپولی، گفت و گوی تلفنی یک ساعته ای با آنچلوتی داشته است. بعد از این تمرین هم اعضای تیم به منازل خود برگشته اند و آنچلوتی هم پس از آن زمین تمرینی کاستل وولتورنو را ترک نموده است.

در همین حال وکلای ورزشی نیز به بازیکنان ناپولی هشدار داده اند که به خاطر سرپیچی از دستور کارفرمای خود ممکن است با کسر 5 درصد از حقوق شان مجازات شوند.

آنچلوتی در نشست خبری پیش از بازی شب گذشته تیمش به صورت علنی مخالفت خود با مجازات در نظر گرفته شده برای بازیکنانش از سوی دلورنتیس را گفت و به همین دلیل طبق بیانیه باشگاه، تمام مسئولیت نماندن بازیکنان در زمین تمرینی، برعهده اوست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "باشگاه ناپولی به طغیان بازیکنان تیم واکنش نشان داد، شروع جنگ داخلی در سن پائولو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه ناپولی به طغیان بازیکنان تیم واکنش نشان داد، شروع جنگ داخلی در سن پائولو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید