حذف همه بوکسورهای ایران از قهرمانی جوانان آسیا!

به گزارش تور استانبول، در ادامه رقابت های بوکس قهرمانی جوانان آسیا، پنج بوکسور دیگر ایران مقابل رقبا شکست خوردند تا پرونده تیم ایران با 10 بوکسور حذفی بسته گردد.

حذف همه بوکسورهای ایران از قهرمانی جوانان آسیا!

به گزارش تور استانبول، در ادامه رقابت های بوکس قهرمانی جوانان آسیا 2019 مغولستان، 5 نماینده دیگر ایران مقابل رقبای خود روی رینگ رفتند که با قبول شکست، از دور رقابت ها کنار رفتند. به این ترتیب پرونده تیم ملی ایران با 10 بوکسور حذفی و تنها یک برد، بسته گردد.

به این ترتیب مصطفی ریگی بوکسور وزن 49 کیلوگرم ایران که روز گذشته پیروز شده بود با شکست دادن ناتاپون از تایلند تنها پیروزی نمایندگان ایران را در این مسابقات کسب کند، امروز در مبارزه دوم مقابل سئو از کره جنوبی باخت تا او هم از جریان مسابقات حذف گردد.

در ادامه نیز، در وزن 69 کیلوگرم فرهاد مرادی مقابل آیدا رولی از قزاقستان باخت، در وزن 75 کیلوگرم عبدالحکیم بیگدر در مصاف با سوتا چای از تایلند تن به شکست داد، در وزن 81 کیلوگرم امین مجنونی مقابل کواندیک از قزاقستان شکست خورد و در وزن 91 کیلوگرم هم سید محمدعلی سیدصدری در مصاف با صمدوف از ازبکستان باخت.

امیررضا شکاری، سبحان صحرایی، امیرحسین دولتی، رامین بابالو و سامان حسینی نیز دیگر بوکسورهای حذف شده ایران از این رقابت ها هستند. با این نتایج، شاگردان امید رشید با کسب تنها یک برد، 10 بوکسور حذفی و بدون کسب مدال، از رینگ اولان باتور خداحافظی کردند.

با تصمیم امید رشید به عنوان سرمربی، ترکیب تیم ملی بوکس ایران در این رقابت ها به شکل زیر بود:

وزن 49 کیلوگرم، مصطفی ریگی

وزن 52 کیلوگرم، سبحان صحرایی

وزن 56 کیلوگرم، رامین بابالو

وزن 60 کیلوگرم، امیرحسین دولتی

وزن 64 کیلوگرم، امیررضا شکاری

وزن 69 کیلوگرم، فرهاد مرادی

وزن 75 کیلوگرم، عبدالحکیم بیگدر

وزن 81 کیلوگرم، امین مجنونی

وزن 91 کیلوگرم، سید محمدعلی سیدصدری

وزن 91+ کیلوگرم، سامان حسینی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حذف همه بوکسورهای ایران از قهرمانی جوانان آسیا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف همه بوکسورهای ایران از قهرمانی جوانان آسیا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید