قدردانی بالوتلی از حامیانش پس از حمله نژادپرستانه هواداران هلاس ورونا

به گزارش تور استانبول، مهاجم ایتالیایی تیم فوتبال برشا با انتقاد از رفتار هواداران تیم فوتبال هلاس ورونا که به او توهین نژادپرستانه کردند، در پیامی از حامیانش قدردانی کرد.

قدردانی بالوتلی از حامیانش پس از حمله نژادپرستانه هواداران هلاس ورونا

به گزارش تور استانبول، شب گذشته (یکشنبه) برای تیم فوتبال برشا شب بدی بود و برای مهاجم این تیم ماریو بالوتلی بدتر.

در شبی که برشا در یازدهمین هفته از رقابت های سری A، در خانه هلاس ورونا با نتیجه 2 بر یک باخت، هواداران تیم میزبان با رفتارهای نژادپرستانه علیه ماریو بالوتلی، کاسه صبر او را لبریز کردند و باعث شدند که او برای دقایقی از ادامه دادن به بازی خودداری کند و توپ را با خشم به سمت سکوها شوت کند. بالوتلی قصد نداشت به بازی ادامه دهد اما هم تیمی هایش و بازیکنان حریف او را آرام کردند و پس از آنکه داور هم مسابقه را برای چند دقیقه متوقف کرد تا از طریق بلندگوها به هواداران نژادپرست هشدار داده شود، به بازی برگشت.

پس از بازی هم گروه زیادی از کاربران شبکه های اجتماعی به مهاجم ایتالیایی تیم فوتبال برشا دلداری دادند و از او حمایت کردند.

بالوتلی در پاسخ به حمایت های اجرا شده از او در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نوشت: از همه بازیکنان داخل زمین بازی به خاطر اعلام حمایت شان و همینطور هوادارانی که با پیام های شان از من دفاع کردند، تشکر می کنم. از صمیم قلب از همه شما تشکر می کنم. نشان دادند که شما مردانی واقعی هستید و مانند آنهایی که حقایق را کتمان می کنند، نیستید.

به نظر می رسد که منظور بالوتلی از افرادی که حقایق را کتمان می کنند، سرمربی تیم فوتبال هلاس ورونا ایوان یوریچ و رئیس این باشگاه مائوریتزیو ستی بود که اصرار داشتند هیچ توهین نژادپرستانه ای از سوی هواداران شان صورت نگرفته است. با این حال انتشار یک ویدئو به وضوح صدای میمونی که توسط هواداران هلاس ورونا ایجاد شده بود را تأیید می کرد.

بالوتلی سپس یک پیام ویدئویی منتشر کرد و در آن گفت: این را خطاب به آن افرادی می گویم که در ضلع جنوبی ورزشگاه، برای من صدای میمون درمی آوردند: شرم تان باد، شرم تان باد و شرم تان باد. این کاری که شما جلوی چشم فرزندان تان، همسران تان، پدران تان، خانواده و دوستان تان انجام می دهید واقعاً شرم آور است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قدردانی بالوتلی از حامیانش پس از حمله نژادپرستانه هواداران هلاس ورونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدردانی بالوتلی از حامیانش پس از حمله نژادپرستانه هواداران هلاس ورونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید