مشکل اصلی فوتبال ما مدیریت ضعیف است، خستگی عامل باخت استقلال بود

به گزارش تور استانبول، ستار همدانی در تبادل نظر با خبرنگاران در خصوص شکست دو بر یک استقلال برابر پاختاکور ازبکستان و حذف از لیگ قهرمانان گفت: پاختاکور نشان داد که برای قهرمانی می جنگد. متأسفانه استقلال همانند ملاقات برابر الاهلی نبود. دلیل اصلی باخت آنها هم خستگی زیاد از بازی های فشرده بود. نبود ورویا و میلیچ هم تأثیرگذار بود و اعتقاد دارم استقلال نتوانست آن بازی را که برابر الاهلی در نیمه دوم برابر الشرطه بازی نموده بود، انجام دهد.

مشکل اصلی فوتبال ما مدیریت ضعیف است، خستگی عامل باخت استقلال بود

وی اضافه کرد: اشتباهات فردی هم که توسط مدافعان استقلال صورت گرفت یکی دیگر از دلایل حذف آبی پوشان بود. ضمن اینکه داوری هم پر اشتباه بود و پنالتی مسلم استقلال گرفته نشد و امیدهای آبی پوشان به طور کامل از بین رفته و این تیم باز هم در مرحله حذفی از گردونه رقابت ها خارج گردد.

پیشکسوت باشگاه استقلال توضیح داد: در مقابل پاختاکور که خوب بازی می کرد و توپ را به گردش در می آورد، ما بی نظم بودیم و سردرگم. باختن ما در دفاع بسیار متزلزل بود و نتوانستیم بازی همیشگی خود را ارائه دهیم.

همدانی در خصوص این که گفته می گردد نامجو مطلق می تواند سرمربی فصل آینده آبی پوشان باشد، گفت: او یکی از بهترین های فوتبال ایران بود. فنی و تکنیکی و همواره در تیم ملی نقش مهمی داشت اما متأسفانه استقلال در چند سال اخیر از سوء مدیریت ضربه خورده است. نامجو مطلق ریسک عظیمی کرد که در این شرایط سخت، تیم را راهنمایی کرد اما اعتقاد دارم که استقلال به یک مربی عظیم احتیاج دارد که بتواند آبی پوشان را از این شرایط خارج کند.

وی با انتقاد از منع ورود مربی و بازیکن خارجی گفت: این اشتباه عظیمی بود که اجازه ندهند مربی و بازیکن خارجی به فوتبال ما وارد گردد. متأسفانه قیمت بازیکنان بالا رفت و از لحاظ فنی هم دچار مشکل خواهیم شد. به اعتقاد من مشکل اصلی فوتبال ما مدیریت است که باید اصلاح گردد. فوتبال ما در سالهای گذشته ضربه زیادی از مدیریت ضعیف خورده چه در سطح باشگاه و چه در سطح ملی و امیدوارم این مشکل هر چه زودتر رفع گردد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در خاتمه و با انتقاد از رقم نجومی قراردادهای استقلال گفت: شرایط استقلال این روزها خوب نیست. مدیرعامل باشگاه باید در خصوص رقم قرارداد بازیکنان با مردم شفاف صحبت کند. آیا او می تواند این رقم ها را به بازیکنان پرداخت کند و یا اینکه دوباره در آینده شاهد شکایت بازیکنان داخلی خواهیم بود که به دنبال مطالباتشان هستند. اعتقاد دارم آمدن مربیان و بازیکنان خارجی می تواند قیمت بازیکنان را شکسته و اجازه نمی دهد باشگاه ها دچار بحران شدیدتری شوند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مشکل اصلی فوتبال ما مدیریت ضعیف است، خستگی عامل باخت استقلال بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل اصلی فوتبال ما مدیریت ضعیف است، خستگی عامل باخت استقلال بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید