پایتخت6 هم سفر به خارج دارد

به گزارش تور استانبول، تهیه کننده سریال پایتخت از مراحل پیش فراوری این سریال و اضافه کردن بخش هایی به منزل نقی معمولی سخن گفت.

پایتخت6 هم سفر به خارج دارد

به گزارش گروه رسانه های تور استانبول، الهام غفوری در مصاحبه با مهر، درباره آغاز فصل جدید سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم که قرار است برای نوروز 99 آماده گردد، بیان نمود: ما پیش فراوری سریال پایتخت را آغاز نموده ایم و اکنون بخشی از عوامل در شمال کشور هستند و لوکیشن خانه نقی را می سازند.

وی درباره لوکیشن منزل نقی در شیرگاه واقع در شمال کشور که در فصل های قبل نیز دیده شد اظهار کرد: لوکیشن خانه نقی همچنان در شیرگاه است ولی احتیاج بود که بخش هایی به خانه نقی اضافه گردد و الان گروهی در شیرگاه مشغول این ساخت و ساز هستند.

غفوری درباره زمان کلید خوردن فصل جدید سریال اعلام نمود: فکر می کنم اوایل آذر فصل جدید سریال کلید می خورد.

وی درباره بازیگران پایتخت نیز شرح داد: فعلا در حال انتخاب بازیگر هستیم البته بازیگرانی که تا این لحظه معین هستند همان بازیگران اصلی سریال هستند که باید هماهنگی های لازم انجام و قراردادها بسته گردد. نقش چندانی اضافه نشده و بازیگر جدیدی تاکنون به این تیم نپیوسته است.

تهیه کننده پایتخت درباره نویسندگی فصل جدید این سریال بیان نمود: آرش عباسی و محسن تنابنده در حال نگارش فیلمنامه سریال هستند و 6 قسمت تاکنون نوشته شده است که تا زمان آغاز تصویربرداری 2 قسمت دیگر نیز نوشته می گردد و مثل همواره در زمان کار مابقی قصه هم شکل می گیرد.

غفوری درباره اینکه قرار است در خارج از کشور هم لوکشین داشته باشند، یا خیر شرح داد: فکر می کنم خارج از ایران هم سکانس هایی داشته باشیم، یک سفر داریم که هنوز قطعی نشده است. به هر حال پایتخت سریال مورد علاقه مردم است و باید سفر و جذابیت های این چنینی هم داشته باشد.

این تهیه کننده درباره نسخه سینمایی پایتخت و اینکه ساخت آن منتفی شده است یا خیر، گفت: ساخت نسخه سینمایی پایتخت کنسل نشده است ولی اولویت ما این بود که اول نسخه سریالی را بسازیم و تا پیدا شدن قصه ای برای سینما شکیبا باشیم.

وی در خاتمه گفت: محسن تنابنده هم تمایل داشت اول سریال را بسازیم چون با این زمان بندی و سرعتی که به عید نوروز نزدیک می شویم به فراوری سینمایی نمی رسیدیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پایتخت6 هم سفر به خارج دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پایتخت6 هم سفر به خارج دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید